Regulamin - Dom Malowany

Regulamin

 1. Dokonanie rezerwacji oznacza akceptacje zasad pobytu w pensjonacie Dom Malowany.
 2. Rezerwacji można dokonać telefonicznie.
 3. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% ceny pobytu. W okresie długich weekendów, Świąt oraz Sylwestra rezerwacja jest ważna po wpłacie zadatku w wysokości 50% ceny pobytu.
 4. Niepojawienie się Gościa do godz. 8:00 dnia następnego (przyjazd na drugi dzień), jest równoznaczne z rezygnacją rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.
 5. W przypadku rezygnacji z pobytu, zadatek nie podlega zwrotowi. W przypadku przyjazdu w terminie późniejszym lub wyjazdu w terminie wcześniejszym niż zarezerwowana data, rezerwacja podlega pełnej opłacie.
 6. Goście korzystają z placu zabaw, domku grillowego i ogniska na własną odpowiedzialność. Plac zabaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat i mogą one z niego korzystać wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Właściciele nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za korzystanie z urządzeń i wynikłe z tego skutki i/lub urazy.
 7. Gości zapraszamy od godz. 16:00.
 8. Po przyjeździe prosimy o wypełnienie karty meldunkowej i uiszczenie opłaty pobytowej w gotówce.
 9. Na życzenie wystawiamy faktury.
 10. W dniu wyjazdu prosimy o udostępnienie pokoju do sprzątania dla kolejnych Gości do godz. 10:00.
 11. W przypadku zmiany godziny wyjazdu prosimy o uzgodnienie tego z właścicielami.
 12. Ze względu na brak możliwości przechowywania przedmiotów wartościowych prosimy o niepozostawianie ich w pokojach i informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za ich zniszczenie lub zaginięcie.
 13. We wszystkich pomieszczeniach na terenie Domu Malowanego obowiązuje zakaz palenia.
 14. Zwierzęta domowe kochamy, ale nie przyjmujemy ich w ,,Domu Malowanym” i domkach.
 15. Goście odpowiadają za spowodowane szkody i zniszczenia.
 16. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godz. od 22:00 do 6:00.
 17. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla Gości Domu Malowanego. Jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 18. W Domu Malowanym możemy odmówić dalszej gościny osobie, która narusza w rażący sposób zasady pobytu. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do poleceń właściciela, w szczególności zapłaty za cały zarezerwowany pobyt, poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenie budynku Domu Malowanego.
 19. Goście, którzy zdecydują się na korzystanie z Ruskiej Bani zobowiązują się do przestrzegania "Regulaminu korzystania z Ruskiej Bani."