Poznajmy się - Pokoje i domki w Bieszczadach ze śniadaniem

Witamy w Bieszczadach

Dom Malowany to rodzinny pensjonat położony w Bieszczadach Wysokich w malowniczej wsi Przysłup u podnóża góry Jasło [1153 m n.p.m]. Panująca tu cisza i spokój, piękne widoki i gwiaździste niebo sprawią, że będzie to niezapomniany pobyt w Bieszczadach.

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy pokoje i domki usytuowane na dużej przestrzennej działce położonej nad potokiem. Posiadamy pokoje 2, 3, 4-osobowe, 2-osobowy apartament z panoramicznym oknem z widokiem na góry oraz pokoje o podwyższonym standardzie. Jeden z pokoi przystosowany jest dla osoby niepełnosprawnej. Posiadamy również domki 5,6,7-osobowe.

Zapraszamy na wspólne wieczory przy kominku w stylowej piwnicy i ogniska nad potokiem Boweń. Dla strudzonych wędrowców proponujemy regeneracje sił i odpoczynek w Ruskiej Bani.

Jak do nas dojechać

Jadąc Wielką Pętlą Bieszczadzką z Cisnej w kierunku Wetliny mijamy Dołżyce i Krzywe. Następnie za znakiem miejscowości Przysłup, skręcamy w pierwszą możliwą drogę w prawo. Jadąc ostro pod górę mijamy tory i w odległości 700m po lewej stronie znajduję się Dom Malowany.

Ruska bania

zobacz więcej

Pokoje i domki

zobacz więcej

Atrakcje w okolicy

zobacz więcej

Oferty specjalne

zobacz więcej