20180727_171946 - Pokoje i domki w Bieszczadach ze śniadaniem
[easy-notify id=492]

Bieszczadzki pensjonat – domki i pokoje do wynajęcia

Rodzinny pensjonat „Dom Malowany” zaprasza zarówno pary, jak i większe grupy do skorzystania z bogatej oferty wypoczynkowej. Posiadamy pokoje do wynajęcia i domki kilkuosobowe, a także specjalny apartament na szczególne okazje oraz kwaterę przystosowaną dla osób z niepełnosprawnościami. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę oraz wyposażony jest w niezbędne meble i akcesoria, takie jak lodówka, czajnik czy telewizor. Dla naszych Gości oferujemy także noclegi ze śniadaniem. Dzięki temu nie trzeba martwić się o wyżywienie. „Dom Malowany” to jednak nie tylko noclegi ze śniadaniem, ale cały kompleks wypoczynkowy pełen atrakcji. Każdy będzie zadowolony z zapewnionych atrakcji. Nasze domki są schludne – przykładamy dużą uwagę do czystości. W związku z tym żaden z naszych gości nie musi martwić się o ten aspekt. Noclegi cechują się wysokim komfortem. Odpowiada za to między innymi nowoczesne wyposażenie każdego pokoju.

Pokoje i domki w Bieszczadach – bogata oferta turystyczna

Nasz obiekt dostosowany jest do potrzeb wszystkich Klientów, również tych preferujących aktywny wypoczynek. Do użytku Gości wynajmujących domki oddajemy zestaw do badmintona, kijki do nordic walking oraz rowery, w tym jeden z fotelikiem dla dziecka. Dzięki temu aktywny wypoczynek staje się bardziej realny. Na terenie naszych domków znajduje się również sala do ping-ponga i strefa zabaw dziecięcych wyposażona w trampolinę, piaskownicę, huśtawki oraz zjeżdżalnię. Co więcej, wokół obiektu znajduje się wiele malowniczych szlaków turystycznych idealnych do pieszych wędrówek. W naszych domach do wynajęcia Goście należycie wypoczną, aby następnie udać się na wycieczkę po bieszczadzkich traktach. Wieczorem natomiast zachęcamy do relaksu przy ognisku, a w przerwie od aktywności fizycznych proponujemy błogie chwile na leżakach, nad potokiem lub pobyt w Ruskiej Bani, czyli wyjątkowej saunie o prozdrowotnych właściwościach. Decydując się na taki dom do wynajęcia, można liczyć na niezapomniany urlop. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pensjonatem i wszystkimi atrakcjami, jakie czekają tu na każdego z naszych Gości.

Urozmaicone noclegi w Bieszczadach

Na terenie pensjonatu znajduje się miejsce na ognisko, chata grillowa, leżaki oraz Ruska Bania. Nasi Goście mają więc możliwość skorzystać z niezwykle szerokiej oferty obejmującej nie tylko noclegi, ale również szereg atrakcji dla dorosłych i dzieci. Obiekt położony jest nad malowniczym potokiem Boweń, a przylegający do niego taras zapewnia idealny widok na szczyt Smerek oraz Połoninę Wetlińską. Wszystkie pokoje do wynajęcia i inne kwatery są schludne, wyposażone na odpowiednim poziomie. Przekłada się to na zwiększony komfort Gości przez cały okres pobytu. Oferujemy najlepsze noclegi w okolicy. Nasi Goście chętnie do nas wracają. Pokoje do wynajęcia polecane są nie tylko ze względu na wysoki standard Wynika to z przemiłej panującej u nas atmosfery. Personel dbający o każdy dom do wynajęcia jest kulturalny i odpowiednio przeszkolony. Dzięki temu jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, czy sprostać wymagania odwiedzających.

Dom do wynajęcia w korzystnej lokalizacji

Odpoczynek podczas urlopu to jedna z najważniejszych kwestii. W naszych domach do wynajęcia Goście należycie wypoczną, aby następnie udać się na wycieczkę po bieszczadzkich traktach. Atutem naszego ośrodka są otaczające go malownicze tereny. Noclegi w takim miejscu są zdecydowanie pożądane przez turystów. Wieczorami zachęcamy do relaksu przy ognisku, a w przerwie od aktywności fizycznych proponujemy błogie chwile na leżakach, nad potokiem lub pobyt w Ruskiej Bani, czyli wyjątkowej saunie o prozdrowotnych właściwościach. Decydując się na taki dom do wynajęcia, można liczyć na niezapomniany urlop. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pensjonatem i wszystkimi atrakcjami, jakie czekają tu na każdego z naszych Gości.

Atrakcyjne pokoje do wynajęcia

Bieszczady to chętnie wybierane miejsce do wyjazdów dla ludzi szukających ucieczki od zgiełku codzienności. W naszej ofercie znajdują się zarówno domki, jak i pokoje do wynajęcia w związku z czym każdy znajdzie tu swoje miejsce. Zarówno rodzina z dziećmi, jak i samotna para czy nawet osoby podróżujące w pojedynkę. Pokoje do wynajęcia to dla nich korzystna opcja, ponieważ te są tańsze niż większe lokale. Są też dzięki temu o wiele bardziej przytulne dla samotnych Gości. Z kolei dla turystów przyjeżdżających większą grupą polecamy domki wypoczynkowe do wynajęcia. W ofercie znajduje się ich kilka rodzajów, w związku z czym każdy wybierze kwaterę dopasowaną do własnych potrzeb. Wszystkim naszym klientom oferujemy noclegi ze śniadaniem. W jego ramach serwujemy dania, do których przygotowania wykorzystaliśmy wyłącznie świeże, dobrej jakości produkty.

Całoroczne domki do wynajęcia

Wszystkim naszym Klientom proponujemy wypoczynek w rodzinnym pensjonacie Malowanym. Dysponujemy m.in. pokojami wieloosobowymi oraz apartamentami o podwyższonym standardzie. Wynajmujemy również domki całoroczne. Jest to szczególnie atrakcyjna oferta dla osób, które chcą na dłużej zmienić otoczenie. Co więcej, oferowane przez nas domki położone są w Wietlinie – jednej z turystycznych baz usytuowanej w sercu Bieszczad. W swojej okolicy posiada ona wiele pięknych i tajemniczych miejsc, które warto odwiedzić. Nasze noclegi w Wetlinie są jednymi z najlepszych. Szczycimy się renomą wśród naszych klientów. Oferujemy wolne pokoje o różnym standardzie. Wetlina to miejsce, które zdecydowanie powinien odwiedzić każdy. Zarówno rodziny z dziećmi, młode małżeństwa, przyjaciele, jak i osoby samotne czy emeryci. Noclegi ze śniadaniem to dobry wybór, ponieważ nie trzeba martwić się o wyżywienie. Okaże się to szczególnie przydatne w przypadku maluchów.